Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Styling Gel - profesionálny vlasový stylingový gél pre psov a mačky

INFO

15,60€
Bez DPH: 13,00€

Dostupné veľkosti

30ml
118ml
Množstvo

Jean Peau Styling Gel - profesionálny vlasový stylingový gél pre psov a mačky.

Profesionálny vlasový stylingový gél pre výstavné plemená. Veľmi účinný pri udržiavaní správneho tvaru účesu a skrotení neposlušných prameňov. Po aplikácii nie je cítiť na dotyk. Ľahko sa nanáša a rýchlo sa zmýva. Zanecháva trvalý, prirodzený efekt. Možno použiť na suchu alebo mokru srsť.

Použitie:

gél nanášajte v dávkach na následné pramene čistých, čerstvo vyčesaných vlasov (pripravených na výstavu) a upravte podľa potreby. V prípade aplikácie na vlhké vlasy vlasy upravte a počkajte, kým uschnú.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu