Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Styling Mousse - výživná pena na úpravu srsti, zväčšuje objem a dodáva lesk

INFO

18,00€
Bez DPH: 15,00€

Dostupné veľkosti

175ml
1L
Množstvo

Jean Peau Styling Mousse - výživná pena na úpravu srsti, zväčšuje objem a dodáva lesk.

Profesionálna pena na úpravu vlasov, vyživuje a osviežuje kožu a srsť zvierat. Zväčšuje objem, robí ich viditeľne plnšími a dodáva im lesk. Vhodné pre všetky typy a farby srsti. Veľmi šetrný, možno použiť aj pre šteniatka od 2 týždňov veku. Základný produkt na úpravu srsti výstavných psov, ktoré vyžadujú špeciálny objemový efekt, napríklad pudlík, čau-čau, špic atď.

Použitie:

pred použitím pretrepte. Naneste na ruku alebo štetcom. Naneste rovnomerne po celej dĺžke vlasov. Môžete použiť fén a štýl podľa želania.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných extraktov bylín, ktorý má správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu