Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Styling Spray - profesionálny prípravok na úpravu srsti

INFO

20,40€
Bez DPH: 17,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
Množstvo

Jean Peau Styling Spray - profesionálny prípravok na úpravu srsti.

Senzačný prípravok na vlasovú modeláciu, dodáva objem a výrazne pomáha pri formovaní správneho účesu. Stylingový sprej spevňuje účes, dodáva mu správny tvar a zároveň zaisťuje prirodzený efekt. Vhodné pre psov a mačky, ktoré vyžadujú správny tvar a objem srsti počas výstavy.

Pozor:

Vyhnite sa oblasti okolo úst, nosa a očí. Výrobok obsahuje prírodnú živicu, ktorá dokáže tieto jemné miesta vytvrdiť.

Použitie:

nastriekajte srsť zo vzdialenosti niekoľkých centimetrov, vytvarujte účes a počkajte na zaschnutie. Sprej môžete naniesť aj na kefu a upraviť vlasy fénom.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu