Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Super Care Conditioner - regeneračný a vyhladzujúci kondicionér, ktorý uľahčuje rozčesávanie, koncentrát 1:4

INFO

15,60€
Bez DPH: 13,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Super Care Conditioner - regeneračný a vyhladzujúci kondicionér, ktorý uľahčuje rozčesávanie, koncentrát 1:4.

Jean Peau Super Care Conditioner je regeneračný a ochranný kondicionér, bohatý na zložky, ktoré pomáhajú udržiavať srst v najlepšom stave. Zjednodušuje česanie a úpravu srsti. Tento mimoriadne jemný kondicionér poskytuje jasné výsledky pri vyhladzovaní srsti a zlepšovaní jej stavu aj pri problematickej a náročnej srsti. Najnovšie technológie použité v kondicionéri poskytujú srsti zvieraťa tú najlepšiu možnú starostlivosť, vďaka čomu sú hladké a voľné. Odporúča sa najmä pre plemená psov s dlhou a hodvábnou srsťou, ktoré vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Odporúča sa pre suché, poškodené alebo vyžadujúce vnútorné a vizuálne zlepšenie. Koncentrovať 1:4

Tip:

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča používať ho spolu s šampónom Jean Peau Super Care Shampoo. Zloženie oboch produktov je navrhnuté tak, aby spolupracovali a poskytli najlepší konečný výsledok.

Ako používať kondicionér Jean Peau Super Care:

naneste zriedený (alebo neriedený) kondicionér na čerstvo umyté, vlhké vlasy. Počkajte niekoľko minút, potom župan opláchnite vlažnou vodou. Na každodennú starostlivosť, napríklad pri česaní, si môžete pripraviť bezoplachový kondicionér. Na tento účel by sa malo použiť vyššie riedenie, napríklad 1:8. Stupeň zriedenia závisí od individuálnej štruktúry vlasov. Zriedený kondicionér možno použiť na vlhké alebo suché vlasy.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu