Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Super Care Shampoo - výživný šampón na časté použitie na všetky typy a farby srsti, koncentrát 1:4

INFO

18,00€
Bez DPH: 15,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Super Care Shampoo - výživný šampón na časté použitie na všetky typy a farby srsti, koncentrát 1:4.

Jean Peau Super Care Shampoo je profesionálny šampón pre psov určený na starostlivosť o všetky typy srsti (bohatú, tenkú, rovná, kučeravá atď.). Obsahuje prírodné bylinné extrakty a špeciálne vybrané bezfarebné oleje, ktoré srsti dodajú pevnú "injekciu" výživy. Po použití je srsť jednoznačne v lepšom stave, ľahšie sa rozčesáva a vyzerá zdravšie. V kombinácii s kondicionérom Super Care poskytuje vyhladzujúci efekt a znižuje statickú elektrinu a krepovatenie. Veľmi účinný, odporúčaný aj pre zvieratá po kastrácii. Koncentrovať 1:4.

Použitie:

Zriedený šampón naneste na vlhké vlasy s vlažnou vodou. Počkajte asi 2 minúty a potom plášť opláchnite. Pre lepší účinok zopakujte.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu