Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Tangle Repair - sprej na boj proti zamotaniu, uľahčujúci rozčesávanie

INFO

19,20€
Bez DPH: 16,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Tangle Repair - sprej na boj proti zamotaniu, uľahčujúci rozčesávanie.

Mimoriadne účinný, profesionálny prípravok určený na boj proti zamotaniu a zamotanej srsti zvierat. Uľahčuje každodennú starostlivosť o srsť so sklonom k ​​zamotaniu. Tangle Repair je jemný, ale účinný sprej na prevenciu a odstránenie uzlov. Tento produkt má nielen rozčesávajúci účinok, ale ho aj vyživuje medzi kúpeľmi. Okrem toho má antistatický účinok, ktorý zabraňuje elektrizovaniu a zdvíhaniu županu, čo zabraňuje opätovnému vzniku zamotania. Môže byť použitý na akýkoľvek farebný náter vrátane bielej. Výrazne uľahčuje kefovanie, odporúča sa hlavne pre plemená s dlhou srsťou. Bezpečné a efektívne, na časté používanie.

Ako použiť:

Vytiahnite spleť zo srsti vášho psa a nastriekajte ju sprejom Tangle Repair Spray. Počkajte niekoľko sekúnd, aby sa sprej vstrebal do srsti. Potom začnite spleť jemne rozčesávať pomocou vhodného nástroja (kefa, hrebeň alebo plsť - podľa vašich potrieb). Na každodenné použitie stačí srsť nastriekať zo vzdialenosti niekoľkých centimetrov a vyčesať.

Pozor:

Súčasťou 200ml balenia je atomizér. 1L a 5L fľaše sú plniace balenia a neobsahujú rozprašovač.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu