Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Tar-Sulphur Shampoo - terapeutický šampón pre psov s kožnými problémami, koncentrát 1:4

INFO

18,00€
Bez DPH: 15,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Tar-Sulphur Shampoo - terapeutický šampón pre psov s kožnými problémami, koncentrát 1:4.

Vysokokvalitný prírodný šampón pre psov s kožnými problémami. Jemné, založené na prírodných zložkách. Má čistiace, upokojujúce a zároveň liečivé vlastnosti. Neobsahuje škodlivé látky, silikóny ani parabény. Koncentrovať 1:4

Jean Peau Tar-Sulphur Shampoo je indikovaný okrem iného na:

ekzém

mykózy

lupiny

alergie

podráždenie po uštipnutí hmyzom

akékoľvek iné kožné problémy

Tip:

 Pre lepší účinok zopakujte:

Pri prvom použití šampónu vmasírujte a potom ihneď dôkladne opláchnite. Operáciu zopakujte druhýkrát, naneste šampón, vmasírujte, nechajte asi 7 minút pôsobiť a potom dôkladne opláchnite.

Použitie:

prvé 2-3 týždne používajte šampón každé 3 dni, v ďalších týždňoch predĺžte intervaly medzi kúpeľmi na 4-5 dní. Šampón zrieďte tesne pred použitím vlažnou vodou. Bylinný balzam je možné použiť medzi kúpeľmi na pomoc pri regenerácii a hojení pokožky.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu