Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)
  • Jean Peau Tea Tree Oil - 100% prírodný čajovníkový olej, protiplesňový, antibakteriálny a protizápalový

Jean Peau Tea Tree Oil - 100% prírodný čajovníkový olej, protiplesňový, antibakteriálny a protizápalový

INFO

10,20€
Bez DPH: 8,50€

Dostupné veľkosti

5ml
10ml
20ml
50ml
Množstvo

Jean Peau Tea Tree Oil - 100% prírodný čajovníkový olej, protiplesňový, antibakteriálny a protizápalový.

Jean Peau Tea Tree Oil je 100% čajovníkový olej - bezfarebný olej získaný destiláciou čajových lístkov. Ako sa vyrába? Metóda známa a používaná už roky - metóda parnej destilácie. Vďaka nej získate z listov tú najčistejšiu esenciu. Tento 100% prírodný a bezpečný čajovníkový olej pochádza z Austrálie. Má veľa liečivých vlastností, pôsobí min. protiplesňové, antiseptické, antivírusové, antibakteriálne a protizápalové, čo z neho robí ideálny prvok lekárničky pre psa. Podporuje hojenie rán a hydratuje pokožku, upokojuje akékoľvek podráždenie, začervenanie a svrbenie pokožky. Dokonalý spojenec v boji proti parazitom, baktériám, plesniam a nepríjemným pachom. Keďže ide o úplne prírodný produkt, olej nespôsobuje vedľajšie účinky, ako sú kožné alergie, podráždenie alebo iné podobné príznaky.

Tip:

Ako pri každom inom produkte, či už prírodnom alebo nie, musíme byť obzvlášť opatrní, aby sme sa vyhli kontaktu s očami.

Použitie:

olej je veľmi účinný, na okamžitú úľavu stačí len pár kvapiek na pokožke. Dá sa použiť mnohými spôsobmi:

naneste olej priamo na rany/podráždenie a masírujte prstom

pridajte pár kvapiek (cca 10) oleja do šampónu a psa vykúpte ako obvykle

prírodný roztok pre hmyz: 50 ml vody, 5-10 kvapiek tea tree oleja, fľaštička s rozprašovačom. Všetko spolu premiešajte, pred použitím pretrepte a pred každou prechádzkou nastriekajte srsť

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu