Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Tea Tree Shampoo - hypoalergénny šampón s čajovníkovým olejom, upokojujúci a dezinfikujúci zvieraciu pokožku, koncentrát 1:4

INFO

18,00€
Bez DPH: 15,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Tea Tree Shampoo - hypoalergénny šampón s čajovníkovým olejom, upokojujúci a dezinfikujúci zvieraciu pokožku, koncentrát 1:4.

Jean Peau Tea Tree Shampoo je hypoalergénny prírodný šampón pre psov a mačky obohatený o čajovníkový olej. Nepostrádateľný pre podráždenú, suchú, svrbivú a problematickú pokožku. Upokojuje, prináša úľavu a regeneruje epidermis. Okrem toho je čajovník aj prírodným dezinfekčným prostriedkom. Výborne pôsobí pri problémoch s lupinami, ekzémom, podráždením spôsobeným uštipnutím hmyzom alebo po ošetrovacích procedúrach, napr. Veľmi efektívne a efektívne. Rýchlo sa oplachuje s okamžitým účinkom. Vhodné aj pre šteniatka a mačiatka staršie ako 4 týždne. Koncentrovať 1:4.

Použitie:

Naneste zriedený šampón na vlhku srsť. Počkajte asi 2 minúty, potom srsť opláchnite vlažnou vodou. V prípade potreby je možné zopakovať.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu