Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Universal Shampoo - profesionálny šampón pre každý typ srsti a časté používanie, koncentrát 1:4

INFO

15,60€
Bez DPH: 13,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Universal Shampoo - profesionálny šampón pre každý typ srsti a časté používanie, koncentrát 1:4.

Profesionálny, extrémne jemný a hypoalergénny šampón pre psov na časté použitie. Vďaka kombinácii rastlinných olejov a živín sa šampón ľahko oplachuje a urýchľuje proces schnutia. Ideálny pre každodennú starostlivosť o akýkoľvek typ srsti, má mimoriadne príjemnú a jemnú vôňu. Koncentrácia: 1:4

Použitie:

Zriedený šampón naneste na vlhku srsť s vlažnou vodou. Počkajte asi 2 minúty a potom srsť opláchnite. V prípade potreby je možné zopakovať.

O značke:

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu