Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Jean Peau Volume Shampoo - šampón zväčšujúci objem a tvrdosť srsti, koncentrát 1:4

INFO

18,00€
Bez DPH: 15,00€

Dostupné veľkosti

200ml
1L
5L
Množstvo

Jean Peau Volume Shampoo - šampón zväčšujúci objem a tvrdosť srsti, koncentrát 1:4.

Profesionálny šampón, ktorý zväčšuje objem srsti a dodáva im správnu textúru. Nenahraditeľné pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú kondíciu srsti a "objemový" efekt. Odporúča sa pre pudlíkov, špicov, teriérov a čau-čau. Prirodzený efekt zostáva na srsti po dlhú dobu. Srsť je po použití zdravá, vyživená a ľahko sa rozčesáva. Koncentrovať 1:4.

Použitie:

Naneste zriedený šampón na vlhku srsť. Počkajte asi 2 minúty, potom srsť opláchnite vlažnou vodou. V prípade potreby je možné zopakovať.

Jean Peau Coat Care Products je kompletný rad profesionálnych produktov na báze prírodných bylinných extraktov, ktoré majú správnu hodnotu pH pre pokožku. Široká škála kozmetiky vám umožňuje starať sa o srsť a kožu zvierat na najvyššej úrovni. Táto kozmetika nepoškodzuje prirodzenú štruktúru vlasov a výrazne zlepšuje ich stav. Starostlivosť s kozmetikou Jean Peau je čistý pôžitok a skvelé výsledky viditeľné voľným okom už po prvom použití. Odporúča sa najmä pre výstavné plemená, ktoré vyžadujú dokonalú srsť. Jean Peau má 25 rokov skúseností v profesionálnej starostlivosti o srsť.

Recenzie (0)

Napísať recenziu