Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Karhia Lite Electric Dog Coat Stripper - zastrihávač psov, 6 úrovní nastavenia

INFO

386,00€
Bez DPH: 321,67€

Dostupné veľkosti

Univerzálna veľkosť
MnožstvoKarhia Lite Electric Dog Coat Stripper - zastrihávač psov, 6 úrovní nastavenia.

Karhia Lite Electric Dog Coat Stripper je elektrický zastrihávač psov pripojený k vysávaču so 6-stupňovým nastavením výkonu zastrihávania. Karhia Lite je mimoriadne praktický, elektrický strojček na psov, ktorý sa od verzie Pro líši dizajnom, a tým aj cenou. Ide o verziu zastrihávača Karhia vyvinutú pre chovateľov, profesionálov a domácu úpravu psov.

Ako Karhia Lite funguje?

Zastriháva srsť. Zastrihávač Karhia Lite je presné zariadenie: neláme, nereže a odstraňuje odumreté chĺpky spolu s cibuľkami. Vďaka nástavcu prístroj vlasy rozčeše a posuvná „ruka“ vo vnútri zastrihávača vytiahne len nepotrebné, odstávajúce chĺpky. Tento prístroj prakticky nahrádza ľudské ruky – napodobňuje pohyby prstov pri odstraňovaní odumretých vlasov. Trimovanie vášho psa môže byť zábavné, dôkladné, rýchle a nemusí spôsobovať bolesti prstov. Určite si pozrite video z našej galérie.

Ako používať elektrický vyžínač psov Karhia Lite?

Nástavec zastrihávača (hrebeň) má úpravu, ktorá umožňuje prispôsobiť zastrihávač dĺžke srsti. Verzia Pro má na kryte gombík. Vo verzii Lite si nastavujete výkon zastrihávania vďaka šesťstupňovému nastaveniu na „ručke“ (vyžínacom prvku). Je to jednoduché, ale trvá to o niečo viac času ako verzia Pro, pretože zariadenie je pozastavené na úpravu. Sada obsahuje 3 ploché zastrihávacie nožičky. Pomocou hadice, ktorá je súčasťou súpravy, môžete zastrihávač pripojiť k vysávaču.

Výhody zastrihávača psov Karhia Lite:

účinne sa stará o srsť psov,

zaisťuje vysoký komfort používania,

znižuje namáhanie ruky zastrihávača,

znižuje čas orezávania.

V súprave Karhia Lite nájdete:

zastrihávač (s hnacím remeňom),

flexibilná hadica spájajúca zariadenie s vysávačom,

nabíjačka,

ozdobné lišty (3 ks. nastaviteľné).

Výhody používania vyžínača psov Karhia Lite.

Trimovanie psa je časovo náročný a nevyhnutný proces: odstránenie odumretej srsti je kľúčové pre zdravú srsť a kožu psov - najmä hrubosrstých, ale nielen. Pre zviera je to bezbolestný zákrok a je jedno, či sa robí ručne alebo elektrickým trimrom. Ak vám pri pomyslení na orezávanie vášho domáceho maznáčika znecitlivia ruky – už sa nemusíte báť. Elektrický zastrihávač psov Karhia, ktorý vytvorili špecialisti vo svojom odbore, vás ušetrí od bolesti prstov a veľa času a vášho miláčika od stresu z návštevy strihača.

Poškodzuje zastrihávač Karhia Lite moje vlasy? Túto otázku počúvame veľa a chápeme obavy, ktoré sú za ňou. Zastrihávače Karhia sú bezpečné pre kožu a srsť vášho psa. Ako ukázali testy: vlasy sú vytiahnuté s cibuľou, nie sú rezané alebo zlomené. Všimnite si, aký uvoľnený a pokojný je pes na videu pri trimovaní s Karhiou.

Hmotnosť zariadenia: 495 g

Pozor!

Táto súprava neobsahuje extra tubu (vonkajšiu nádobu) na zvieracie chlpy. Zastrihávač dopraví vlasy priamo do vysávača. Nádobu (tubu) si môžete dokúpiť neskôr alebo si kúpiť súpravu Karhia Pro s tubusom.

Hadicový adaptér, ktorý je súčasťou súpravy, je vhodný na pripojenie k najobľúbenejším domácim vysávačom. Montážny otvor hadice na vysávači musí byť okrúhly, aby adaptér zapadol. Sada neobsahuje vysávač.

Recenzie (0)

Napísať recenziu