Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Karhia Pro Electric Dog Coat Stripper - elektrický zastrihávač pre hrubosrstého psa, pripojený k vysávaču

INFO

500,00€
Bez DPH: 416,67€

Dostupné veľkosti

Univerzálna veľkosť
MnožstvoKarhia Pro Electric Dog Coat Stripper - elektrický zastrihávač pre hrubosrstého psa, pripojený k vysávaču.

Karhia Pro je elektrický trimmer pre psov s drôtenou srsťou, pripojený k vysávaču.

Karhia Pro je prvý elektrický vyžínač psov na svete. Vytvorili Fíni, mimoriadne praktický trimmer pre drôtosrstého psa, vyrobený z najlepších možných komponentov. To všetko pre splnenie požiadaviek a potrieb profesionálnych strihačov, chovateľov a majiteľov psov s drsnou srsťou.

Ako Karhia Pro účinkuje?

Zastriháva srsť. Zastrihávač Karhia Pro je presné zariadenie: neláme, nestrihá a odstraňuje odumreté chĺpky spolu s cibuľkami. Vďaka nástavcu prístroj vlasy rozčeše a posuvná „ruka“ vo vnútri zastrihávača vytiahne len nepotrebné, odstávajúce chĺpky. Toto zariadenie prakticky nahrádza ruky groomera. Trimovanie vášho psa môže byť zábavné, dôkladné, rýchle a nemusí spôsobovať bolesti prstov. Určite si pozrite video z našej galérie.

Ako používať elektrický vyžínač psov Karhia Pro?

Nástavec zastrihávača (hrebeň) má úpravu, ktorá umožňuje prispôsobiť zastrihávač dĺžke srsti. Na druhej strane pomocou kovového gombíka na boku zastrihávača môžete plynulo nastaviť výkon zastrihávania a dĺžku vlasov po zastrihnutí. Sada obsahuje aj dva typy "labiek" na trimovanie psa: ploché - pre jemnú srsť a vlnité - pre pevnú a hustú srsť. Pomocou hadice, ktorá je súčasťou súpravy, pripojíte zastrihávač k vysávaču.

Výhody strihača psov Karhia Pro:

účinne sa stará o srsť psov plemien s hrubou srsťou,

zaisťuje vysoký komfort používania,

znižuje namáhanie ruky zastrihávača,

znižuje čas orezávania, čo sa priamo premieta do spokojnosti a znižuje stres u zvierat.

V súprave Karhia Pro nájdete:

zastrihávač (s hnacím remeňom),

flexibilná hadica spájajúca zariadenie s vysávačom,

nabíjačka,

trimovacie labky (2 druhy, po 5 kusov).

Výhody používania vyžínača psov Karhia Pro.

Trimovanie psa je časovo náročný a nevyhnutný proces: odstránenie odumretých chlpov je nevyhnutné pre zdravú srsť a kožu psov - najmä psov s drôtenou srsťou. Pre zviera je to bezbolestný zákrok a je jedno, či sa robí ručne alebo elektrickým trimrom. Ak sa pýtate, koľko klientov zvládnete zastrihávanie denne, alebo vám pri pomyslení na zastrihávanie tŕpnu ruky – už sa nemusíte báť. Elektrický vyžínač psov Karhia, vytvorený profesionálmi vo svojom odbore, vás ušetrí od bolesti prstov a veľa času a zvieratá od stresu spojeného s dlhou návštevou.

Poškodzuje Karhia Pro vaše vlasy? Túto otázku počúvame veľa a chápeme obavy, ktoré sú za ňou. Zastrihávač Karhia Pro je bezpečný pre kožu a srsť vášho psa. Ako ukázali testy: vlasy sú vytiahnuté s cibuľou, nie sú rezané alebo zlomené. Na videu uvidíte zariadenie v spomalenom zábere. Všimnite si, aký uvoľnený a pokojný je váš pes pri trimovaní s Karhiou.

Hmotnosť zariadenia: 530 g

Pozor!

Táto súprava neobsahuje extra tubu (vonkajšiu nádobu) na zvieracie chlpy. Zastrihávač dopraví vlasy priamo do vysávača. Nádobu (tubu) si môžete dokúpiť neskôr alebo si kúpiť súpravu Karhia Pro s tubusom. Hadicový adaptér, ktorý je súčasťou sady, je vhodný na pripojenie k najobľúbenejším vysávačom. Montážny otvor hadice na vysávači musí byť okrúhly, aby adaptér zapadol. Sada neobsahuje vysávač.

Recenzie (0)

Napísať recenziu