Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Karhia Pro Electric Dog Coat Stripper - elektrický zastrihávač pre hrubosrstých psov s nádobkou na srsť

INFO

542,00€
Bez DPH: 451,67€

Dostupné veľkosti

Univerzálna veľkosť
MnožstvoKarhia Pro Electric Dog Coat Stripper - elektrický zastrihávač pre hrubosrstých psov s nádobkou na srsť.

Karhia Pro je elektrický trimmer pre drôtosrstých psov s nádobkou na chlpy, pripojený k vysávaču.

Karhia Pro je prvý elektrický vyžínač psov na svete. Vytvorili Fíni, mimoriadne praktický trimmer pre drôtosrstého psa, vyrobený z najlepších možných komponentov. To všetko pre splnenie požiadaviek a potrieb profesionálnych strihačov, chovateľov a majiteľov psov s drsnou srsťou.

Ako Karhia Pro účinkuje?

Zastriháva srsť. Zastrihávač Karhia Pro je presné zariadenie: neláme, nestrihá a odstraňuje odumreté chĺpky spolu s cibuľkami. Vďaka nástavcu prístroj vlasy rozčeše a posuvná „ruka“ vo vnútri zastrihávača vytiahne len nepotrebné, odstávajúce chĺpky. Toto zariadenie prakticky nahrádza ruky groomera. Trimovanie vášho psa môže byť zábavné, dôkladné, rýchle a nemusí spôsobovať bolesti prstov. Určite si pozrite video z našej galérie.

Ako používať elektrický vyžínač psov Karhia Pro?

Nástavec zastrihávača (hrebeň) má úpravu, ktorá umožňuje prispôsobiť zastrihávač dĺžke srsti. Na druhej strane pomocou kovového gombíka na boku zastrihávača môžete plynulo nastaviť výkon zastrihávania a dĺžku vlasov po zastrihnutí. Sada obsahuje aj dva typy "labiek" na trimovanie psa: ploché - pre jemnú srsť a vlnité - pre pevnú a hustú srsť. Pomocou hadice, ktorá je súčasťou súpravy, pripojíte zastrihávač k externej nádobe na vlasy. Potom nádobu pripojíte k vysávaču. Vďaka tomu prechádzajú odstránené vlasy do priehľadnej trubice. Ľahko uvidíte, ako rýchlo sa odstraňované chĺpky nahromadia, čo vám umožní nastaviť rýchlosť zastrihávača. A ľahko spoznáte, kedy je potrebné kôš vysypať. Po ukončení práce môžete celé zariadenie a hadicu uložiť do tuby.

Výhody strihača psov Karhia Pro:

účinne sa stará o srsť psov plemien s hrubou srsťou,

zaisťuje vysoký komfort používania,

znižuje namáhanie ruky zastrihávača,

znižuje čas orezávania, čo sa priamo premieta do spokojnosti a zníženého stresu u zvierat,

udržiava pracovisko čisté.

V súprave Karhia Pro nájdete:

zastrihávač (s hnacím remeňom),

trubica (nádoba) na kožušinu,

flexibilná hadica spájajúca zariadenie s hadičkou,

nabíjačka,

trimovacie labky (2 druhy, po 5 kusov).

Výhody používania vyžínača psov Karhia Pro.

Trimovanie psa je časovo náročný a nevyhnutný proces: odstránenie nepotrebných chlpov je kľúčové pre zdravú srsť a kožu psov - najmä drôtosrstých. Pre zviera je to bezbolestný zákrok a je jedno, či sa robí ručne alebo elektrickým trimrom. Ak sa pýtate, koľko klientov zvládnete zastrihávanie denne, alebo vám pri pomyslení na zastrihávanie tŕpnu ruky – už sa nemusíte báť. Elektrický vyžínač psov Karhia, vytvorený profesionálmi vo svojom odbore, vás ušetrí od bolesti prstov a veľa času a zvieratá od stresu spojeného s dlhou návštevou.

Poškodzuje Karhia Pro vaše vlasy? Túto otázku počúvame veľa a chápeme obavy, ktoré sú za ňou. Zastrihávač Karhia Pro je bezpečný pre kožu a srsť vášho psa. Ako ukázali testy: vlasy sú vytiahnuté s cibuľou, nie sú rezané alebo zlomené. Na videu uvidíte zariadenie v spomalenom zábere. Všimnite si, aký uvoľnený a pokojný je váš pes pri trimovaní s Karhiou.

Hmotnosť zariadenia: 530 g

Pozor!

Sada neobsahuje vysávač.

Recenzie (0)

Napísať recenziu