Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

MetroVac® Air Force Master Blaster 2280W – silný, dvojmotorový fén domácich zvierat, kovový kryt

INFO

1004,40€
Bez DPH: 837,00€

Dostupné veľkosti

Univerzálna veľkosť
Množstvo

MetroVac® Air Force Master Blaster 2280W – silný, dvojmotorový fén domácich zvierat, kovový kryt.

MetroVac® sú špičkové fény, ktoré sa vyrábajú v USA už viac ako 30 rokov! Air Force Master Blaster je navrhnutý pre nepretržité a vysoko efektívne použitie v salóne, chovateľskej stanici alebo útulku. Nevyhnutné pre sušenie všetkých plemien psov a mačiek, ideálne pre všetky typy srsti. Vzduch je ohrievaný motorom, takže je vždy vlažný. Vďaka tomu bude srsť vyzerať zdravo bez rizika presušenia alebo zmatnenia.

Extrémne odolný voči nárazom vďaka robustnému kovovému krytu. Dva silné motory s celkovým výkonom 2280 W a vysokým výkonom fúkania si hravo poradia aj s veľmi hrubými, hustými a bohatými vlasmi. Je tiež ideálny na vyfúkanie prebytočnej vody a podsady. Rukoväť uľahčuje prenášanie, zatiaľ čo dlhá a flexibilná 3 m hadica, kolieska a 3 rôzne trysky umožňujú ešte pohodlnejšie používanie. Filter sa ľahko čistí jednoduchým odskrutkovaním zadnej klapky pomocou motýľovej skrutky. MetroVac® Air Force Master Blaster sa dodáva v matnom čiernom prevedení.

tip!

Zapnite jeden motor, keď máte menšieho psa alebo krátkosrsté plemeno na sušenie. Práca s dvoma motormi je senzačná pre veľkých psov s dlhou a hustou srsťou.

Technické údaje:

Výkon: 2280W

Kábel: 3,5m

Hmotnosť: 7,2 kg

Rozmery: 229 x 686 x 381 mm

Ariflow: I motor - 65 l/s / II motory - 130 l/s

Sada obsahuje:

Fén MetroVac® Air Force Master Blaster

flexibilná hadica

3 trysky

používateľská príručka

Recenzie (0)

Napísať recenziu