Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Moser Hansgrohe DogShower - sprchová súprava na kúpanie domácich zvierat

INFO

79,00€
Bez DPH: 65,83€

Dostupné veľkosti

Množstvo

Moser Hansgrohe DogShower - sprchová súprava na kúpanie domácich zvierat.

Hľadáte sprchové slúchadlo, ktoré prestane zaplavovať kúpeľňu pri kúpaní vášho psa? Špičkový produkt, ktorý do najmenšieho detailu vyvinuli špecialisti na kúpanie, úpravu a potreby psov a ich majiteľov? Moser Hansgrohe DogShower je jediný takýto produkt na trhu, ktorý bol vyvinutý v spolupráci medzi renomovanou „ľudskou“ značkou Hansgrohe a špecialistom na úpravu psov Moser.

Sprchové slúchadlo má mnoho funkcií, ktoré uľahčujú kúpanie. Kto si pri sprchovaní nepremočil oblečenie alebo nezaplavil polovicu kúpeľne či salónu pre strihačov? Tento výrobok má na rukoväti tlačidlo, ktoré po stlačení rozletí vodu, no keď ho pustíte, tlak v slúchadle výrazne klesne a voda tečie v zanedbateľnom prúde. Udrží vás a kúpeľňu v suchu. Ďalšou inovatívnou myšlienkou sú 3 typy trysiek. Môžete ich rýchlo a jednoducho zmeniť pomocou tlačidla „Vybrať“. Voda môže pochádzať z celého slúchadla, z jeho polovice alebo z jedného väčšieho otvoru, podobne ako prúd z vodovodného kohútika. Pomocou týchto možností môžete efektívne vyčistiť vybrané znečistené miesta srsti a kože vášho psa, napr. len tie špinavé labky po prechádzke. Násadec má dlhé (cca 1,5 cm) silikónové kolíky, ktoré umožňujú masírovať pokožku a srsť pri kúpaní, dôkladne čistiť a zlepšovať prekrvenie pokožky. Umožňujú vám dostať sa do najhlbších vrstiev srsti a dôkladne opláchnuť šampón alebo kondicionér.

Moser Hansgrohe DogShower je ergonomicky tvarovaný tak, aby sa prispôsobil telu vášho domáceho maznáčika, vďaka čomu sa dostanete aj na ťažko dostupné miesta. Ručná sprcha má univerzálny závit, ktorý pasuje na väčšinu sprchových hadíc a s armatúrou, ktorá je dostupná v našom obchode, pasuje aj na záhradnú hadicu. Dostupné v 4 krásnych matných farbách: ružová, modrá, čierna a biela.

Profesionálne sprchové slúchadlo:

Hodí sa na mostové sprchové hadice

Presne a dôkladne odstraňuje nečistoty a zvyšky šampónu alebo kondicionéru

Vďaka ovládaniu prúdom vody nie je potrebné vypínať vodu, keď položíte slúchadlo, čo spôsobí nekontrolované rozliatie oblečenia alebo zaplavenie kúpeľne.

3 režimy striekania: labky, nohy a celá srsť, prepínateľné tlačidlom

S dlhými (1,5 cm) silikónovými špendlíkmi, cez ktoré prechádza prúd vody, masíruje pokožku a umožňuje vám dostať sa do najhlbších vrstiev srsti.

Vďaka ergonomickému a predĺženému tvaru sa dostane aj na ťažko dostupné miesta na tele.

Je ekologický, prevzdušňovanie vody umožňuje spotrebovať až o 50 % menej vody.

Matná rukoväť zabraňuje skĺznutiu sprchy.

Dostupné v 4 farbách

Možnosť použitia rýchlospojky QuickConnect QuickConnect

Technické údaje:

Rozmer sprchovej hlavice: 150 x 63 mm

Maximálny prietok pri 3 baroch: 7,6 l/min

Prevádzkový tlak: min. 1 bar/max. 6 bar

Recenzie (0)

Napísať recenziu