Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

NOŽNICE NA SRSŤ 6" PRAC. ČASŤ 7,2 CM ROVNE NA STRIHANIE PSOV

INFO

76,00€
Bez DPH: 63,33€

Dostupné veľkosti

Množstvo

NOŽNICE NA SRSŤ 6" PRAC. ČASŤ 7,2 CM ROVNE NA STRIHANIE PSOV.

Profesionálne nožnice na strihanie SIMPLE. Vďaka ostrým hranám a hliníkovej rukoväti sú ideálne na zastrihávanie. Sú navrhnuté tak, aby uľahčili presné rezy. Ľahký, praktický a veľmi stabilný.

Nožnice sú vyrobené z japonskej nehrdzavejúcej ocele 440C.

Hmotnosť: 36g

Dĺžka: 6,0 palca

Dĺžka reznej časti: 7,2 cm

Nožnice sú vybavené tvarovanou, ergonomickou rukoväťou, 2 opierkami prstov a nastavovacou skrutkou.

Nožnice balené v originálnom balení Jargem uzavreté magnéziom.

Ako sa správne starať o nožnice:

čistota: čepele nožníc treba po každom použití utrieť čistou, mäkkou handričkou alebo koženou handričkou.

dezinfekcia: nožnice by sa mali dezinfikovať.

mazanie: kĺb ramien nožníc by sa mal pravidelne, ale nie príliš často olejovať – pri veľmi intenzívnej práci sa odporúča raz týždenne. POZNÁMKA: Nemažte spojovací mechanizmus ani nastavovací mechanizmus, iba polmesiac a klznú plochu: rovnú oblasť medzi rukoväťami a nožnicovým mechanizmom. Pred každým mazaním treba nožnice dôkladne očistiť od vlasov. Najlepšie je položiť nožnice na papierovú utierku a čo najviac ich roztiahnuť. Potom olej vezmite nožnice za ramená oboma rukami a niekoľkokrát (4-7 krát), jemne zatvorte a úplne otvorte nožnice.Táto operácia umožní rovnomerné rozloženie oleja po povrchu polmesiaca. Utrite všetky zvyšky oleja na polmesiaci na oboch stranách vašich nožníc papierovou utierkou.

skladovanie: očistite nožnice po každom pracovnom dni! Neschovávajte ich špinavé a so zvyškami vlasov. Na ochranu pred poškodením odporúčame skladovať nožnice na bezpečnom a suchom mieste a hlavne mať čepele zatvorené.

Nastavenie: Nastavenie tlaku noža by sa malo kontrolovať zakaždým, ale malo by sa nastavovať čo najmenej a len v prípade potreby.

Recenzie (0)

Napísať recenziu