Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)

Special One Satin Curved Scissors 7,5" - profesionálne ohnuté nožnice vyrobené z japonskej ocele Hitachi, saténový povrch

INFO

215,00€
Bez DPH: 179,17€

Dostupné veľkosti

Univerzálna veľkosť
Množstvo

Special One Satin Curved Scissors 7,5" - profesionálne ohnuté nožnice vyrobené z japonskej ocele Hitachi, saténový povrch.

Profesionálne, tenké a extrémne ostré zahnuté nožnice, vyrobené pre skúsených strihačov. Vyrobené z najkvalitnejšej japonskej ocele Hitachi 440C. Ručne kované, ľahké a dokonale vyvážené, majú dlhé a ako žiletky ostré čepele. Saténový povrch zabraňuje odrážaniu svetla počas strihania. Mimoriadne presné s jednostranným mikroskosením, ktoré zabraňuje skĺznutiu vlasu pri strihaní na akomkoľvek povrchu vlasu. Zakrivený tvar tohto modelu nožníc umožňuje presné a všestranné tvarovanie účesov a kreslenie línií do oblúka, napríklad na okrúhle strihanie tváre alebo labiek.

Vybavený pohodlnou skrutkou na nastavenie sily upnutia a asymetrickou rukoväťou s jednostranne zabudovanou opierkou prstov. Perfektne padnú do ruky, sú veľmi ergonomické a poskytujú vysoký komfort používania. Mimoriadne elegantný dizajn ide ruka v ruke s najlepšou kvalitou tohto produktu. Saténové nožnice boli zabalené v kartónovej krabici výrobcu spolu s olejčekom, nastavovacím kľúčom a jelenicou.

Recenzie (0)

Napísať recenziu