Kontakt

0948 90 40 10

Obľúbené (0)
  • STROM náramok z chirurgickej ocele

STROM náramok z chirurgickej ocele

INFO

11,00€
Bez DPH: 9,17€

Dostupné veľkosti

UNI
Množstvo

STROM náramok z chirurgickej ocele

Originálny náramok vyrobený z chirurgickej ocele najvyššej kvality. Elegantná ručná dekorácia vhodná na každú príležitosť.


Kvalita produktu


Vyberte si produkt, ktorý ihneď po dotyku ulahodí chutiam aj tým najnáročnejším.  Ceny na trhu šperkov z chirurgickej ocele sa líšia v závislosti od kvality ocele a finálneho spracovania. Navyše v poslednej dobe veľa obchodov predáva obyčajný kov ako chirurgickú oceľ. Preto sú na trhu dostupné rôzne kvalitné produkty vyrobené z tohto materiálu. Naše šperky sa vyznačujú nielen originálnym dizajnom. Výrobky sú vyrobené v súlade s najvyšším šperkárskym umením, všetky prvky sú starostlivo zaliate, dokonale do seba zapadajú a tvoria elegantný celok. Najkvalitnejší materiál, teda oceľ 316L a finálne spracovanie znamenajú nielen krásu, ale aj dlhú životnosť, ktorú si vyberiete pri výbere nášho produktu.


Jedinečný dizajn


Pretože celý výrobný proces si nevyžaduje žiadne úspory. Naše šperky sa vždy vyznačujú bohatými a netradičnými povrchovými úpravami a originálnym dizajnom.


Hypoalergénny produkt


Výrobok nespôsobuje senzibilizáciu a nespôsobuje alergickú reakciu. Odolný voči poveternostným vplyvom. Dá sa nosiť každý deň, vo vani a nevyžaduje žiadne ošetrujúce prostriedky, ako je striebro. Ideálne ako darček.


✅ Ochranná známka registrovaná v EÚ

✅ Šperky neobsahujú nikel, takže nespôsobujú alergické reakcie

✅ Vyrobené s najvyšším šperkárskym umením

✅ Garancia kvality - 100% chirurgická oceľ 316L


Parametre produktu:

✅  Produkt:  dámsky

✅  Materiál:  oceľ 316L

✅  Farba:  strieborná

✅  Dĺžka:  18 cm + úprava

✅  Rozmery prívesku:  20 mm

✅  Vlastnosť:  Vysoko kvalitný produkt

✅  Povrchová úprava:  vysoký lesk

Recenzie (0)

Napísať recenziu